Cooking Country™: My Home Cafe

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut174.87 MB
  • Sürüm1.3.16
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciFLOWMOTION ENTERTAINMENT: TOP FREE FUN ADDICTIVE COOL GAMES INC.

Cooking Country™: My Home Cafe indir. Eğitim kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Cooking Country™: My Home Cafe ile kendi yemek pişirme deneyiminizi yaşamaya hazır olun. Nihai çiftçilik simülasyon oyununu nihai yemek pişirme simülasyonu oyunuyla birleştirdiğinizde kusursuz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Cooking Country™: My Home Cafe oyununda taktiksel becerilerinizi kullanarak hızla ilerleme kat edebilirsiniz. Büyürken ve kendi malzemelerinizi yetiştirirken çiftlikten sofraya deneyimi eve getirin, ardından 100'den fazla tarif pişirin ve bunları kendi kafenizde servis edin.

Cooking Country sizi bir mutfak macerasında bir yolculuğa çıkarıyor. Kendi taze ürünlerinizi yetiştirecek ve yetiştirecek, restoran mutfağına getirecek, lezzetli tarifler pişirecek, restoran yönetimi uygulayacak ve sadık müşterilerinizi eğlendireceksiniz. Amcanız ortadan kayboldu ve aile çiftliğini ve Kafe'yi yönetme görevi de size kaldı. Çiftlikte ve bahçede mahsulleri hasat ederken, 100'den fazla tariften lezzetli yemekler pişirmek için usta bir şef olarak çalışırken, restoranda müşterilere hizmet etmek için uğraşırken ve Kafe'nizin her bölümünü tasarlarken yaşanacak bir macera var. Usta bir şef, çiftçi ve tasarımcı olurken zaman yönetimi ve tasarım becerileriniz nihai teste tabi tutulacak. Her bir içeriği kullanarak oyun alanınızı geliştirmeye odaklanın. Bu şekilde çok daha verimli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Cooking Country indir

Cooking Country, nihai restoran yönetimi ve çiftçilik simülasyonunda her şeyi bir araya getiren oyundur. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan Cooking Country oyununda, kazanmanız gereken ödülleri kazanarak oyun içerisinde hızla ilerleme kat edebilirsiniz. Restoranınızda servis etmek için 100'den fazla tarifi deneyebilirsiniz. Bu tarifler hakkında ustalaşın ve çok daha verimli bir şekilde ilerlemeye odaklanın. Bahçenize ekinler ekerken ve hasat ederken çiftlik, yemek pişirmek için malzemeler yapın Çiftliğinizdeki en sevimli hayvanlara saman ve tahıl vererek, onları en iyi şekilde besleyin. Zorlu star müşterileri de dahil olmak üzere eğlenceli, sevimli müşterilere hizmet verin.

Yerden pencerelere ve sandalyelere kadar kafenizin her yönünü kendi zevkinize uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. Tasarımınıza eklemek için benzersiz dekorasyonları ödüllendiren özel etkinliklerin keyfini çıkarın. Bu muhteşem restoran ve çiftçilik simülasyonunda zaman yönetimi, yemek pişirme ve tasarım becerilerinizi uygulayın. Usta bir şef, efsanevi bir çiftçi, bir yıldız tasarımcı ve bir zaman yönetimi uzmanı olmanız gerekecek. Başarılı olursanız, ailenizin işini kurtaracaksınız. Bunu başarmak için yeni ödüller kazanarak oyun içerisinde çok daha verimli bir deneyim yaşamaya hazır olun.

Cooking Country™: My Home Cafe indir